PRZYTUL MISIA

25 listopada obchodzimy na całym świecie Dzień Pluszowego Misia . W naszej szkole także celebrowaliśmy to przesympatyczne święto. Uczniowie z Samorządu Szkolnego klas IV –VI przebrali się za milusińskich znanych z bajek i wraz z opiekunem Samorządu wyświetlali młodszym kolegom prezentację multimedialną, przedstawiającą historię słynnego niedźwiadka z 1902 roku, którym zaopiekował się sam prezydent Stanów Zjednoczonych Teodor Roosvelt. Uczniowie klas I – III  świętowali wspólnie z Punktem Przedszkolnym. Klasa trzecia recytowała wiersze o misiach i pluszakach. Odbyły się również zabawy rytmiczne i tańce z maskotkami. Dzieci mogły się poprzytulać do jednorożców, misiów i pantery. Wykonywane były także zdjęcia przy makiecie Kubusia Puchatka. Ponad to uczniom naszej szkoły towarzyszyły dzisiaj na zajęciach ich ulubione przytulanki. Miś, kojarzy się z ciepłem i dobrocią, a przytulanie ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie i sprawia, że czujemy się szczęśliwymi i czerpiemy radość z każdego dnia.

I jak tu nie świętować tak wyjątkowego dnia?

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć